אודות המשרד

משרד עוה"ד דוד, לונגו, רזניק ושות' הינו משרד בוטיק אשר הוקם על-ידי עורכי הדין שגיב דוד, יגאל לונגו וארז רזניק כולם בעלי ותק וניסיון רב בתחום התמחותם.

המשרד מורכב מצוות עורכי דין מקצועי ומנוסה, בעלי ידע מעמיק בתחומי משפט מגוונים, המשולב בתארים נוספים והכשרה בדיסיפלינות כלכליות משלימות. המשרד מעמיד לרשות לקוחותיו ניסיון מצטבר של עשרות שנים במשפט אזרחי-מסחרי, ליטיגציה מסחרית נדל"ן ויזמות עסקית ודוגל במקצוענות, יצירתיות ומתן שירות איכותי ללקוח, המתבטא, בין היתר, בזמינות גבוהה, מתן מענה מהיר לצרכי הלקוחות ועמידה בסטנדרטים הגבוהים הנדרשים ע"י לקוחותיו.

בשל ההתמחות השונה של כל אחד משותפי המשרד, תחומי העיסוק של המשרד הינם מגוונים וכוללים, בין השאר, דיני חברות, דיני זכיינות, נדל"ן, ייצוג בבתי משפט בערכאות השונות לרבות ניהול סכסוכים אזרחיים ומסחריים, ליווי השקעות מיזוגים ורכישות, דיני עבודה, עסקאות בינלאומיות, דיני אינטרנט ומסחר אלקטרוני, משפט מנהלי, דיני בנקאות, פירוקים, כינוסים, הבראת חברות, חדלות פרעון ועוד. 

המשרד הוקם ופועל עם זיקה גלובאלית בינלאומית, מתוך הבנה לצורך של לקוחותיו לקדם יזמות עסקית ברחבי העולם תוך ליווי והכוונה צמודים. על כן מצוי המשרד בקשר מתמיד, לצד שיתופי פעולה קבועים, עם משרדים ברחבי העולם, לצורך מתן מענה לצרכי לקוחותיו.

מטרת המשרד הינו לתרום את כל יכולתם של שותפיו ועובדיו לשם ההצלחה של לקוחותיו. בסביבה משפטית ועסקית דינמית, ההופכת להיות מורכבת ומאתגרת מיום ליום, שאיפת המשרד הינה לסייע ללקוחותיו לחצות בהצלחה את האתגרים והבעיות המורכבות הניצבים בפניהם, על מנת להשיג את יעדיהם העסקיים, תוך הבטחת מקצועיות משפטית בלתי מתפשרת.

עדכונים ופרסומים